KS elektriska

Kontakta oss

Kontakt

Det finns flera olika sätt att kontakta KS Elektriska AB på.
Du kan nå oss genom vår e-post, via telefon, fylla i formuläret här brevid, besöka oss på kontoret eller så kan du skicka ett PM till oss via vår facebooksida. 
https://www.facebook.com/pages/KS-Elektriska-AB/315058341842332

 

Hur du än väljer att gå tillväga så är du alltid varmt välkommen att höra av dig!

 

Kontakta oss
(Mån-Fre: 07:00 - 16:00)
Telefon: 0520 - 290 200
E-post: info@kselektriska.se

Adress
KS Elektriska AB
Hyvlaregatan 1
461 32 Trollhättan

Bolagsinformation
Orgnr: 556651-5663
VAT-Nr: SE556651566301
Bankgiro: 5503-3443

 

Montör

Personal   
NamnRollE-postTelefonnummer
KS Elektriska AB info@kselektriska.se0520 - 290 200
Boel SjöströmAdministrationboel@kselektriska.se0520 - 290 201
Kenneth SkoogChef / Projektledarekenneth@kselektriska.se0520 - 290 202
Tim AnderssonInstallationsansvarige / Projektledaretim@kselektriska.se0520 - 290 212
Billy FranssonServiceansvarige / Projektledarebilly@kselektriska.se0520 - 290 216
Nicklas JonssonProjektörnicklas@kselektriska.se0520 - 290 206
Fredrik BorgwallServicefredrik@kselektriska.se076-8117202
Bosse SunnerdahlService

bosse@kselektriska.se

073-0216390
Martin GustavssonMontörmartin@kselektriska.se0520 - 290 211
Jesper KristianssonMontörJseper@kselektriska.se0520 - 290 214
Anton AndreassonMontöranton@kselektriska.se0520 - 290 204
Lasse HeimonenMontörlasse@kselektriska.se0520 - 290 205
Dennis OdleMontördennis@kselektriska.se0520 - 290 210
Janne NörgaardMontörjanne@kselektriska.se0520 - 290 207
Robert MattssonMontörrobert@kselektriska.se

0520 - 290 217

Marcus ErikssonMontör marcus@kselektriska.se0520 - 290 214
Jonatan ÅkerfeldtMontörjonatan.a@kselektriska.se0520 - 290 209
Jacob RobinsonMontörjacob@kselektriska.se 
Ingvar SkoogMiljöansvarig/Lageransvarigingvar@kselektriska.se

 

 

KS Elektriska AB | Hyvlaregatan 1 | 461 32 Trollhättan | Telefon: 0520-290 200 | info@kselektriska.se

Webbplats utvecklad av Trinax AB