KS elektriska

Kontakta oss

Kontakt

Det finns flera olika sätt att kontakta KS Elektriska AB på.
Du kan nå oss genom vår e-post, via telefon, fylla i formuläret här brevid, besöka oss på kontoret eller så kan du skicka ett PM till oss via vår facebooksida. 
https://www.facebook.com/pages/KS-Elektriska-AB/315058341842332

 

Hur du än väljer att gå tillväga så är du alltid varmt välkommen att höra av dig!

 

Kontakta oss
(Mån-Fre: 07:00 - 16:00)
Telefon: 0520 - 290 200
E-post: info@kselektriska.se

Adress
KS Elektriska AB
Hyvlaregatan 1
461 32 Trollhättan

Bolagsinformation
Orgnr: 556651-5663
VAT-Nr: SE556651566301
Bankgiro: 5503-3443

 

Montör

Personal   
NamnRollE-postTelefonnummer
KS Elektriska AB info@kselektriska.se0520 - 290 200
Linda IsraelssonAdministrationlinda@kselektriska.se0723 - 974 793
Kenneth SkoogChef / Projektledarekenneth@kselektriska.se0520 - 290 202
Tim AnderssonInstallationsansvarig / Projektledaretim@kselektriska.se0520 - 290 212
Billy FranssonServiceansvarig / Projektledarebilly@kselektriska.se0520 - 290 216
Fredrik BorgwallServiceansvarig fastighet/larmfredrik@kselektriska.se0520 - 290 203
Riyadh NajemMontörriyadh@kselektriska.se0732 - 611 497
Sinisa ZivcicMontörsinisa@kselektriska.se0520 - 290 209
Martin GustavssonMontörmartin@kselektriska.se0520 - 290 211
Jesper SärndahlMontörjesper.s@kselektriska.se0520 - 290 210
Lasse HeimonenMontörlasse@kselektriska.se0520 - 290 205
Oliver AlménMontöroliver@kselektriska.se0520 - 290 213
Alex StarkMontöralex@kselektriska.se0520 - 290 204
Robert MattssonMontörrobert@kselektriska.se

0520 - 290 217

Marcus ErikssonMontörmarcus@kselektriska.se0520 - 290 214
Jonatan ÅkerfeldtMontörjonatan@kselektriska.se0520 - 290 208
Jacob RobinsonMontörjacob@kselektriska.se0520 - 290 207
Ingvar SkoogMiljöansvarig/Lageransvarigingvar@kselektriska.se

John Hernqvist

Samer Helal
Wael Abas

KS Elektriska AB | Hyvlaregatan 1 | 461 32 Trollhättan | Telefon: 0520-290 200 | info@kselektriska.se

Webbplats utvecklad av Trinax AB